Яку кров отримує головний мозок?

Якщо Вас цікавлять питання яку кров отримує головний мозок людей, риб, земноводних, птахів, то, після прочитання статті, Ви знайдете всю необхідну інформацію.

Що таке головний мозок?

Головний мозок – це головний відділ центральної нервової системи (ЦНС) всіх хребетних тварин, який знаходиться в черепі.

Яку кров отримує головний мозок?

Головний мозок людини отримує як венозну так і артеріальну кров. Артеріальна кров насичена киснем та різними речовинами, які є дуже необхідними для роботи мозку. Венозна кров потрібна для того щоб забирати продукти обміну речовин та вуглекислоту, яка накопилася в порожнині черепа.

Яку кров отримує головний мозок риб? Головний мозок риб отримує змішану кров, яка за відповідає температурі середовища, в якому риба знаходиться. Основним джерелом газообміну в риб є – зябра.

Яку кров отримує мозок земноводних? В мозок земноводних тварин надходить артеріальна кров з сонних артерій, саме вони (артерії) забезпечують кров‘ю органи голови, зокрема і мозок. Температура крові земноводних залежить від температури навколишнього середовища, тому іноді їх називають «холоднокровними» тваринами.

Яку кров отримує головний мозок птахів? До головного мозку птахів надходить артеріальна кров, яка збагачує його та інші органи киснем. Через праве передсердя та шлуночок венозна кров потрапляє в легені, де збагачується киснем та перетворюється на артеріальну, яка в свою чергу потрапляє до головного мозку птаха.

Тепер Ви знаєте яку кров отримує головний мозок людей та різних видів тварин, та зможете підготуватися до уроку біології.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *