Відомі університети України

Якщо Ви випускник і думаєте над отриманням вищої освіти, то в наступній статті Ви дізнаєтесь про відомі українські університети.

Відомі університети України: 

Київський університет імені Тараса Шевченка (КНУ ім.Т.Г.Шевченка) – всесвітньо відомий вищий навчальний заклад. Більш як за півтора століття свого існування він став осередком, де плекалися передові ідеї та виховувалася національна інтелігенція, де волелюбний дух і визвольна боротьба українського народу здобували своїх провідників.

Київський політехнічний інститут було засновано у 1898 році. Сьогодні НТУУ «КПІ» – найбільший технічний університет України дослідницького типу, один з провідних університетів Європи та світу. На його базі функціонує 20 навчальних факультетів, 9 навчально-наукових інститутів, 13 науково-дослідних інститутів і 14 наукових центрів, де працюють 44 академіки і члени — кореспонденти академій наук, біля 2500 професорів, доцентів і викладачів, навчається 41700 студентів.

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» у незалежній Україні, це шлях до вступу в Болонський процес, до інтеграції в європейський та світовий освітній простір. А сам Харківський політехнічний, відповідно до визначення Хартії, дійсно є «центром культури, знання i досліджень», якими є справжній університет. Університет за останні роки відкрив 35 нових спеціальностей, 7 нових кафедр, 5 нових факультетів (серед них німецький факультет) та запровадив навчальні курси англійською мовою.

Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) — вищий навчальний заклад в Україні. Заснований 1991 року. Розміщується в корпусах історичної Києво-Могилянської академії, від якої отримав свою назву. Університетське містечко знаходиться на Подолі в Києві, між Контрактовою площею та Дніпровською набережною. Викладання в університеті ведеться українською та англійською мовами.

Національний медичний університет імені О.О .Богомольця – один із найстаріших медичних вишів України: його офіційна історія розпочалася у 1841 р., коли при Університеті Святого Володимира у Києві було створено медичний факультет. На всіх етапах розвитку Університету його гордістю і авторитетом були видатні особистості та всесвітньо відомі науково-педагогічні школи.

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна – класичний, дослідницький університет, провідний науковий та навчальний заклад України з понад 200-річною історією свого існування.

Отже, сподіваємось, Ви дізналися достатньо інформації про відомі університети України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *