Найбільші виробники телевізорів

Найбільші виробники телевізорів у світі завоювали ринок і сьогодні їх знає майже кожен. Найбільші країни виробники телевізорів це Корея та Японія

Найбільші виробники телевізорів

  • Samsung
  • Sony
  • LG
  • Philips
  • Panasonic
  • Toshiba

Перераховані нижче фірми відрізняються не тільки гарною якістю зборки, але і широким асортиментом моделей, як бюджетних, так і дорогих.

Samsung

Неодмінно, найкращою фірмою телевізорів вважається корейський виробник Самсунг.  ТВ-техніка Samsung вважається найпопулярнішою серед всіх верств населення.

З переваг виробника також слід виділити наявність великої кількості сервісних центрів в містах, а також зручний інтерфейс Smart TV.

Sony

Другу позицію нашого рейтингу займає не менш популярний виробник побутової техніки – фірма Соні. Основні, відмітні переваги телевізорів цього японського бренду – вишуканий дизайн, хороша якість збірки (тому що збирають в Словаччині) і багатофункціональність практично всіх сучасних моделей.

З недоліків слід зазначити трохи підвищену вартість техніки, щодо компанії Samsung.

LG

Популярні також телевізори LG – корейської компанії побутової техніки. Марка LG славиться тим, що вся продукція є оптимальною за ціною і якістю. Тобто ціновий сегмент знаходиться посередині між елітними і бюджетними брендами. Певною перевагою телевізорів LG можна назвати найкраще 3D і direct-LED підсвічування.

Philips

Слід виділити ще одну хорошу марку телевізорів – Філіпс. Візитною карткою телевізійної техніки цього бренду є світлодіодне підсвічування Ambilight.
Модельний ряд телевізорів відрізняється широким набором функцій за відносно низьку ціну. Єдине, що псує думку про дану марку, судячи з відгуків на тематичних форумах, меню на екрані у «Філіпс» трохи пригальмовує.

Panasonic

Японські телевізори Панасонік відносяться до категорії досить надійних при не високій ціні. Хороша якість картинки і сучасний дизайн залишають тільки позитивне враження про цей бренд.

Звертаємо Вашу увагу на те, що основний критерій, за яким ми вибирали місце для кожної марки – це середнє значення між ціною і якістю. Звичайно ж, найнадійнішою в світі вважається телевізійна техніка Sony, однак бюджетною її назвати складно, коли за такі ж гроші можна купити більш сучасну модель від Самсунга.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *