Хто такі масони?

Серед найбільш загадкових організацій минулого і сьогодення є масонство. Що таке масонство і які особливості організації ми спробуємо з’ясувати в цій статті.

Хто такі масони?

Масони – це найбільш секретна морально-етична організація, яка оповита величезною кількістю таємниць.

Своїми коренями масонство сягає до існування Ордену Тамплієрів. Вперше як організація вони утворились в 1717 році у Лондоні та мали назву «Вільні муляри». Конституцію для масонської ложі уклав Д. Андерсон – англіканський пресвітеріанський пастор.

Цікавим є те, що масоном стати зовсім не легко. До їх кіл неможливо записатися. Своїх членів вони обирають самі та пропонують вступити до своїх лав, обіцяючи владу, посаду у новому світовому правлінні та гроші.

Щоб стати повноцінним масоном потрібно пройти 33 ступені посвячення. Кожен новий ступінь являє собою більшу ступінь посвячення, вищий ранг і можливість стати ілюмінатом – членом найвищого ступеню.

Яка ціль та програма масонів?

Загалом масони боряться за створення нового світового порядку, який передбачає:

  • Єдиний світовий уряд
  • Єдину банківську систему
  • Єдину валюту
  • Єдину релігію
  • Тотальний контроль над людиною – проведення чипізації

Масони і сьогодення

Масони сьогодні прикриваються благочинністю, яка направлена на фінансування лікарень, шкіл та надання кредитів різноманітним організаціям та державам.

Переважають чоловічі масонські організації, хоча є й жіночі. Найбільш відомою є «Східна Зоря». Вони мають свою символіку та володіють секретними жестами (наприклад особливе рукостискання чи жест рукою) та словами. Деякі вчені стверджують, що масони поклоняються сатані, а найвищі її члени ілюмінати приносять людські жертви. Але оскільки масонство це таємна, закрита організація, яка здійснює свої зустрічі в закритих колах, то можна тільки здогадуватись про що там йдеться мова й що коється.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізнались хто такі масони.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *